起源の場所:
江蘇省、中国
ブランド名:
RY
証明:
CE/ROHS/ISO9001
モデル番号:
RY-748296562
私達に連絡しなさい
| Cable Type | AWG, 1015 PVC Wire |
| Cable Color | Black |
| Connectors | MOLEX Connector |
| Cable Length | 10cm / 20cm / 30cm / Custom lengths available |
| Rated Voltage | 600V |
| Pin Out Connection | Custom configurations available |
| Test Voltage | 2000V |
| Available Pin Configurations | 2P, 4P, 6P, 8P, 12P |
私達にあなたの照会を直接送りなさい