起源の場所:
江蘇省、中国
ブランド名:
RY
証明:
CE/ROHS/ISO9001
モデル番号:
RY-748296562
私達に連絡しなさい
| Cable Type | AWG, 1015 PVC Wire |
| Cable Color | Black |
| Connectors | MOLEX Connector |
| Cable Length | 10cm/20cm/30cm/As per customer's request |
| Rated Voltage | 600V |
| Pin Out Connection | As per customer's request |
| Test Voltage | 2000V |
| Characteristics | Good signal transfer, clear picture quality, stable performance |
| Applications | Internal wiring of electronic and electrical equipment |
| ISO Certificate | ISO9001:2008 |
| Service | OEM/ODM products available |
| Certifications | ISO/RoHS |
| Performance Test | 100% electrical and performance testing |
RY Electronics has over 10 years of experience designing and manufacturing custom cable assemblies and antennas in large or small volumes depending on your needs.
Our manufacturing facilities can build many types of custom cable assembly (LVDS cable/Flat cable/RF cable/wire harness) as well as GPS/WIFI/ISM/GSM/3G/4G antenna and RF connectors.
私達にあなたの照会を直接送りなさい