起源の場所:
江蘇省、中国
ブランド名:
RY
証明:
CE/ROHS/ISO9001
モデル番号:
RY-241116
私達に連絡しなさい
| Specification | Details |
|---|---|
| Cable Type | AWG, 1015 PVC Wire |
| Cable Color | Black, etc. |
| Connectors | MOLEX Connector |
| Cable Length | 10cm/20cm/30cm/As per customer's request |
| Rated Voltage | 600V |
| Pin Out Connection | As per customer's request |
| Test Voltage | 2000V |
| Characteristics | Good signal transfer, clear picture quality, no shaking or transfer issues |
| Applications | Internal wiring of electronic and electrical equipment |
| ISO Certificate | ISO9001:2008 |
| Service | OEM/ODM products acceptable |
| Certifications | ISO/RoHS |
| Performance Test | 100% electrical and electricity performance test |
私達にあなたの照会を直接送りなさい